C++ Developer

Opis pracy
Nasz Klient jest światowym liderem w oprogramowaniu do inspekcji i monitorowania podziemi. Jego główna siedziba znajduje się w Szwajcarii. Z oddziałami w Krakowie (Polska), Londynie (Wielka Brytania), Tokio (Japonia), Lindau (Niemcy) i Pittsburghu (USA), zespoły rozwijają i sprzedają oprogramowanie naszego Klienta dla gmin, inżynierów i dostawców usług w branży inspekcji rur i infrastruktury na całym świecie. Główny produkt firmy służy do sterowania robotami, zbierania i przechowywania danych oraz wizualizacji wyników. Dane są wizualizowane w postaci map, widoków 3D i raportów.

Zadania:
Tworzenie nowych aplikacji w języku C++,
Tworzenie projektów wieloplatformowych w tym mobilnych oraz embedded,
Praca w technologii QT,
Rozwój aplikacji używanych do kontroli danych z robotów pracujących pod ziemią.

Wymagania
Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z C++,
Dobra znajomość modern C++ (> 14),
Doświadczenie z QT,
Znajomość narzędzi takich jak Jira, Git, Confluence, GitHub,
Język angielski na poziomie B2/C1.

Mile widziane
Doświadczenie pracy w metodyce Scrum,
Wykształcenie wyższe kierunkowe.

Świadczenia
Współpracę na podstawie UoP lub B2B,
Możliwość pracy hybrydowej w naszym nowoczesnym biurze, które mieści się w Krakowskim Parku Technologicznym
Regularne imprezy firmowe,
Prywatną opiekę medyczną (Luxmed),
Wszystkie narzędzia potrzebne do pracy zdalnej,
Kierujemy się zasadą work-life balance. Szanujemy Twój czas, więc nie musisz pracować po godzinach lub w weekendy.

Tagged as: QT

Drukuj ogłoszenie

Utwórz konto

Przypomnienie hasła

Szybkie wyszukiwanie

Koszyk

Koszyk